Tonos De Aves

Tonos De Aves 2.3 y versiones superiores

Ptaki Dzwonki android app to najlepszy wybór darmowych, starannie dobranych, wysoko ocenianych wysokiej jakości dźwięków I melodii, które mogą być użyte jako dzwonki, powiadomienia, sms lub alarm.

Ptaki Dzwonki android app to najlepszy wybór darmowych, starannie dobranych, wysoko ocenianych wysokiej jakości dźwięków I melodii, które mogą być użyte jako dzwonki, powiadomienia, sms lub alarm.

Ptaki Dzwonki android app to najlepszy wybór darmowych, starannie dobranych, wysoko ocenianych wysokiej jakości dźwięków I melodii, które mogą być użyte jako dzwonki, powiadomienia, sms lub alarm. Wybierz swoją ulubioną muzykę spośród różnych popularnych dźwięków i ustaw dowolną melodię dla każdego spośród znajomych i rodziny. Umożliwia to personalizację telefonu lub tabletu oraz sprawienia, żeby był inny i dostarczał więcej rozrywki. Co najlepsze, jest ona w 100% DARMOWA!

Cechy produktu:

* Prosty w obsłudze interfejs użytkownika

* Posiada 40 topowych dzwonki wysokiej jakości

* Ustaw swój domyślny dźwięk, powiadomienie lub alarm

* Skojarz fajny dźwięk z kimś z grona znajomych lub rodziny

* Dostępne różne wersje językowe: English, Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Svenska, Norsk, Nederlands, Dansk, Polski, Čeština, Ελληνικά, Türkçe Srpski, Hrvatski, Македонски, Български, Român, Magyar, 中文, 日本語, 한국어, ภาษาไทย, Bahasa Indonesia, Melayu, Việt, हिन्दी, عربي.

Życzymy miłej zabawy :)

Pobierz najlepsze dzwonki ptaków app darmo i ciesz się codziennie w relaksujące dźwięki z natury świata. Chill out ptaków piosenki są świetne terapia antystresowa. Ptak aplikacja przynosi nowe dźwięki ptaków dźwięki dzwonków, aby zabrać cię w przepięknym świecie. Jeśli chcesz uciec od hałas w mieście, to relaks aplikacji dzwonki ptaków pomoże. Ustaw fajny ptak brzmi alarm, i obudzić się z uśmiechem każdego ranka. Można usłyszeć niesamowite ptaków piosenki na klawiaturze smartfona z całego świata. Ustaw zupełnie niesamowite nowe ptaków brzmi powiadomienia. Ustaw ostatni dzwonek na Android, być cool i niepowtarzalny. Ciesz się wspaniałe góry ptaków gwizd gdziekolwiek jesteś. Prawdopodobnie usłyszysz dużo czasu ptaków gwizd sounds.That sprawi, że będziesz szczęśliwy i radosny. Baw się i zrobić figle z kotów z sąsiedztwa. Wystarczy włączyć smartphone. Dźwięki natury są idealne do pracy z dala od hałasu z miasta. Ta gorąca aplikacja Ptak, że poczujesz się jak w lesie. Zebraliśmy najpopularniejsze odgłosy ptaków z całego świata. Ptaki domowe, takie jak dźwięki koguta, kaczki i gęsi, pawi honk sprawi, że uśmiech. Słuchaj głosy kanarek, sowa, orzeł, zwyczajny, łyska, potem amerykański kookaburra, Crow, Czerwonak, jak również bluejay, jaskółki dymówki, papugi i wiele więcej. Są to bardzo relaksujące dźwięki dzwonków i piękne wsi. Możesz zrobić śmieszne dowcipy i żarty, i baw się dobrze grając dźwięk ptaków gorące i efekty dźwiękowe drażnić koty sąsiedztwo. Pobierz darmowe dzwonki ptaków aplikację i znaleźć nowego pudła z najlepszych dzwonki ptaków, ptaki i inne fajne dźwięki dzwonka. Być unikalny i pierwszy, który będzie miał ptaki darmo na telefon.

Tonos De Aves

Download

Tonos De Aves 2.3 y versiones superiores

Opinie użytkowników o Tonos De Aves